gerb 90

Електронни услуги

logo eservices

voleibol2Малките състезателки до 10 годишна възраст от ВК „Любимец 2010“ се класираха на Първо място в Междуобластното първенство по волейбол, което се проведе на 23 април в гр. Чирпан. По време на състезанието нашите момичета показа добро ниво на подготовка и демонстрираха отлична игра. Това им донесе категорични победи с 2:0 гейма над отборите на Ямбол и Чирпан, а срещу отбора на Стара Загора победиха с 2:1 гейма.

„Екипната игра на състезателите доведе до победата на отбора. Много съм доволен от цялостното представяне на момичетата. По време на играта те бяха изключително мобилизирани и почти всяка ситуация отиграваха без забележки“- сподели треньорът на момичетата Трифон Трифонов след завръщането си от състезанието.

Класирането на първо място в Междуобластното първенство дава право на състезателите от ВК „Любимец 2010“ да участват в Републиканското първенство, което ще се проведе през м. май в регион Добрич.