gerb 90

Електронни услуги

logo eservices

IMG 6630На 22 ноември, в една от новите спортни зали в Любимец, се проведе турнир по тенис на маса „Купата на Кмета“. Турнирът се провежда за четвърта поредна година, а с всяка следваща претендентите за купата се увеличават. Кметът на общината Анастас Анастасов, под чиято егида и организация се провежда спортното състезание, откри с думите: „Благодаря на всички, които се отзовахте на поканата и днес сте в Любимец. Желая Ви приятна, спортсменска игра и нека по-добрият победи“. След това той, заедно с Председателя на СКТМ „Любимец 13“ Груди Грудев изиграха един приятелски мач и дадоха началото на играта.

По регламент двубоите се проведоха в 5 категории: младежи до 12 години, младежи до 15 години, младежи до 18 години, девойки и мъже.

В първата категория до 12 години челните три места заеха: 1-во място - Кирил Кирилов /Свиленград/, 2-ро място Мартин Гайдаров /Свиленград/ и на 3-то Наско Карчев /Любимец/.

Във втората – младежи до 15 години се класираха: на 1-во място младата надежда на СКТМ „Любимец 13“ Иван Желев /Любимец/, на 2-ро – Йордан Гайдаров /Свиленград/, а на 3-то Георги Москов /Любимец/.

В категорията до 18 години на 1-во място се нареди Георги Тонев /Любимец/, на 2-ро Андрей Михайлов /Свиленград/ и на 3-то Тодор Георгиев /Свиленград/.

При „девойките“ първо място взе младата тенисистка Мелиса Ахмед /Гълъбово/.

Най – оспорвани бяха двубоите в категорията „мъже“. След няколко часова игра 1-во място взе Тодор Желев /Хасково/, 2-ро - Александър Проданов /Хасково/ и 3-то Александър Кълвачев /Симеоновград/.

Всички победители в отделните категории получиха купи, медали и спортни подаръци, връчени от г-н Анастасов.